Botox a planowana ciaza

W momencie, kiedy staramy się z naszym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest ciężkim czekaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i zrealizowały go, by jak najszybciej powiadomić grupę i mężczyzn o rychłym zwiększeniu się rodziny. Jednak często sprowadza się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na jedne zasadzie działają testy ciążowe tanie w aptece. Ich granie jest bowiem bardzo popularne. Liczy na znalezieniu hormony HCG (wykonywanego w sukcesu wpadnięcia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo przystępne w obsłudze i jednocześnie bardzo delikatne, dlatego należy je kojarzyć zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wynikać z niewiele czynników:

przeterminowanie – tak samo jak wszystkich nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych i nie należy stosować po upływie terminu ważności. To bo jego role mogą stanowić zaburzone, a sukces będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na koniec testu ciążowego nie ale jego ważne działanie oraz odczekany czas od momentu ewentualnego zapłodnienia. Ważne są również choroby kobiety, używane przez nią leki i wiek. Tak więc, osoby z chorobą nerek, przekwitające i zażywające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w formie powinny raczej zgłosić się do specjalistę, ponieważ w ich sukcesie test może wykazywać ciążę, do której właśnie tak nie doszło, mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego zakończeniu, wyszedł ujemny. Widać zatem nazywać, że przybyło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ pewno istniejesz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie ważna stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie pewny ważny punkt: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natury, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żebym być pełniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy mieć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne a dla większej swobodzie należy udać się do specjalisty i dokonać specjalne badania. Jednak w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie oraz na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą zajrzeć w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.