Certyfikat bezpieczenstwa urzadzenia

Służby specjalne potrzebują do pracy sprzętu, który sprawdzi się w najcięższych warunkach. Nie ważne czy praca ma być przy gaszeniu ognia, na pustyni lub w gronu agresywnych chemikaliów. Gadżety istniejące na urządzeniu muszą się sprawdzić w stu procentach.

Latarka atex Do unii ekskluzywnych produktów określa się latarki. Latarki posiadające europejski atest bezpieczeństwa. Latarka atex sprawdza się w grupach strażackich, w warunkach podwyższonych temperatur i zadymienia, ograniczającego widoczność. Latarki w relacji od konstrukcji posiadają kilka źródeł światła. Główny strumień, o białym świetle niezmieniający kolorów oświetlanych tematów także o znacznym stopniu skupieniu wiązki. Boczny panel diod daje światło rozproszone i mniej intensywne. Dodatkowo (opcjonalnie) wyposażone są w segment światłowodowy, który pewno być brany do oświetlania trudno-dostępnych szczelin. Pełne naładowanie akumulatora pozwoli na produkcję ciągłą w terminie dziewięciu godzin, a nowoczesny niklowo-manganowy akumulator nie jest obciążony pamięcią ładowania. Po powrocie do bazy, do wszystkiego naładowania baterii wystarczają zaledwie trzy godziny. W zestawie wybiera się ładowarka samochodowa i sieciowa.

Vigrafast

Trwałość obudowy Powinny jej wykorzystywać formacje ratownictwa chemicznego, dlatego że korpus latarki wytrzymuje starcie z tak agresywnymi chemikaliami. Kwasy i reguły nie pokonają ich. Nawet Butanon jest wolny możliwości, i to za sprawa materiału wykorzystanego do stworzenia obudowy. Fortron, o nim mowa, jest zupełnie wytrzymałym polimerem. Polisiarczkiem fenylenu nie rozwija się w żadnym rozpuszczalniku do dwustu stopni Celsjusza. Temperatura, w jakiej zachowuje swe stronie, sięga dwustu czterdziestu stopni Celsjusza, a krótkotrwale do dwustu siedemdziesięciu stopni. Prezentuje się samoistną niepalnością. Jeszcze, co niezmiernie istotne, stanowi o moc lżejszy o metalu. Mała nasiąkliwość sprawia, że pewno istnieć zastosowany w urządzeniach funkcjonujących w mokrym środowisku. Ważnym czynnikiem, dla ekip zarabiających na wysokościach jest stan głowicy, uniemożliwiający rozwijania się przedmiotu. Po upadku wyhamowuje ruch obrotowy, co zapobiega pochodzeniu z pomostów czy w rozpadliny. Ergonomiczny, opływowy kształt i antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że latarka idealnie leży w ręki.