Ksiegowosc firm jednoosobowych

http://xzs.pl/1e9-posnet-neoZobacz naszą stronę www

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, łączy je a uniwersalność i prostotę obsługi. Co bardzo ważne, są one dobrane do działających przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do głów prowadzących całą księgowość, jak oraz instytucji pokrywających się w postaci księgi przychodów i rozchodów czy na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada dużą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo naturalnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z pomysłem nie sprawi problemów nawet kilka doświadczonym użytkownikom.

Ten zasób w zestawieniu z własnymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z zachowaniem tzw. pól własnych, czy te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest więcej realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były pokryte w tytule; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości lekkich i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.